Nebylo nic nalezeno.

Foto © Ondřej Ferdan

Konference

Rok 2020 je v mnohém pro Českou asociaci streetwork, z.s. rokem jubilejním. Pořádáme již desátou celorepublikovou oborovou konferenci Terénní a nízkoprahové programy 2020 se zahraniční účastí, jejíž součástí bude dvacátý ročník udílení cen ČASovaná bota. Tématem letošní konference bude Limity a etika v sociální práci.

Termín konference:

  • 4. – 5. 6. 2020

Konference se uskuteční již tradičně v Praze, na Novotného Lávce 5. Navážeme na témata minulých konferencí, kterými byly Důstojnost a Spolupráce. Téma letošní konference nese název Limity a etika v sociální práci. Program bude probíhat v několika paralelních blocích, celková kapacita bude 250 účastníků. Konference bude uspořádána v rámci projektu Nové výzvy pro streetwork (reg. č. CZ.03.2.63/0.0/0.0/17_071/0007649).

Po skončení odborného programu se můžete těšit na večerní kulturní program v Malostranské Besedě, kde budou slavnostně předány jubilejní 20. výroční ceny ČASovaná bota (příjem nominací probíhá do 29. dubna 2020). Čtvrtečnímu večeru nebude chybět živá hudba a hosté – ČASované botě k 20. narozeninám a letošním výhercům k ocenění přijdou pogratulovat také výherci minulých ročníků ČASované boty.

Na této stránce budeme postupně doplňovat přednášející a na začátku měsíce dubna bude zveřejněn předběžný program.

V tuto chvíli vás Zveme k aktivní účasti! Připravte si svůj příspěvek!

Své příspěvky v podobě krátké anotace posílejte prostřednictvím elektronického formuláře ZDE, a to nejpozději do 15. 3. 2020.

Na adresu konference@streetwork.cz nám můžete zasílat své tipy na kolegyně a kolegy z oboru, kteří by podle Vás mohli přednést zajímavý příspěvek či se s námi podělit o své zkušenosti.

Přihlašování k účasti na konferenci bude spuštěno v březnu, do té doby zasílejte pouze náměty pro aktivní účast viz příloha (.docx)

Archiv:

 

Tagy

Přílohy