Česká asociace streetwork o.s. sdružující nízkoprahové sociální služby (ČAS) je profesní organizace zastupující fyzické i právnické osoby působící v oblasti nízkoprahových sociálních služeb.
Advertisement
HomeČlánkyZměna na postu ředitele ČAS

11 | 05 | 10 Verze pro tisk

ČAS

Změna na postu ředitele ČAS

Vážení a milí spolupracovníci, partneři, sponzoři a přátelé ČAS,

chtěli bychom Vám tímto oficiálně oznámit, že k 30. dubnu tohoto roku na vlastní žádost skončil na pozici výkonného ředitele České asociace streetwork, o.s. Mgr. Jindřich Racek. Zároveň bychom vás chtěli informovat o jeho nástupkyni, kterou se od 1. května 2010 stává Mgr. Martina Zikmundová.

Martina Zikmundová a Jindřich Racek Jindřich Racek působí v nízkoprahových službách od roku 1995. Začínal jako terénní pracovník nově vzniklého Komunitního centra Krok občanského sdružení Proxima Sociále. Založil nový nízkoprahový klubu Jižní pól v Praze na Jižním městě, který vedl až do roku 2005. V letech 2004 až 2007 byl předsedou ČAS, souběžně od roku 2005 vedl kancelář ČAS a podílel se na realizaci čtyř projektů financovaných z Evropských fondů. Je dále hodnotitelem kvality ČAS, inspektorem sociálních služeb a supervizorem. V Kanceláři ČAS zůstává i nadále odborným garantem projektu OPPA.

Martina Zikmundová je členkou ČAS od roku 1997, specializuje se na terénní práci s osobami poskytujícími placené sexuální služby. V letech 1996-2006 pracovala jako terénní pracovnice, později poradenská pracovnice a koordinátor projektu v o.s. Rozkoš bez Rizika. Spolurealizovala několik mezinárodních projektů v oblasti HIV/AIDS a terénní práce. Je lektorkou ČAS, supervizorkou a od roku 2009 pracuje v ČAS jako vedoucí projektu OPLZZ.

Aktuální kontakty na všechny členy kanceláře ČAS naleznete na adrese www.streetwork.cz/kontakty.

Za všechny členy týmu Kanceláře ČAS děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na tu další.

 

KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Asociace .Vzdělávání .Supervize .Metodika .Vše o členství v ČAS .Výroční cena .Kontakty .English
.StreetWork.cz .Partneři .Fórum TP .Evropské projekty .Projekt Streetwork pro děti a mládež | ČAS © 2006 - 2018 | portal@streetwork.cz