Nebylo nic nalezeno.

Beztíže hledá nové kolegy a kolegyně do týmu

Hledáme kontaktního pracovníka/pracovnici do služeb NZDM Beztíže v Nuslích a Streetwork Beztíže.

a) kontaktní pracovnice/pracovníka v NZDM Beztíže v Nuslích na 0,6 úvazku,

b) kontaktní pracovnice/pracovník Streetwork Beztíže – Praha 2 na 0,6 úvazku,

c) kombinace a) + b) kontaktní pracovnice/pracovník NZDM a Streetwork Beztíže - Praha 2 na celý úvazek

Náplň práce:

  • sociální práce s mládeží v nízkoprahovém klubu / v jejím přirozeném prostředí (ulicích, parcích, hřištích, OC)
  • týmové porady, supervize a další týmová setkání
  • rozvoj kompetencí skrze vzdělávání a stáže
  • podíl na týmových projektech a úkolech (metodika, výjezdové akce, volnočasové akce atp.)

Požadujeme:

  • věk min. 21 let
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost pro práci s dětmi
  • středoškolské vzdělání (vzdělání požadované zákonem č. 108/2006 Sb., O sociálních službách je možné doplnit v průběhu)
  • časovou dispozici pro max. 3 odpolední služby týdně, v případě celého úvazku by se jednalo o 3-4 odpolední služby

Uvítáme:

  • vzdělání požadované zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • pracovní zkušenost z terénního programu či NZDM
  • znalosti z oboru sociální práce, prevence, nebo jiných humanitních oborů
  • pohybové, umělecké a další dovednosti atraktivní pro cílovou skupinu

Nabízíme:

  • smysluplnou a dynamickou práci v profesionálním prostředí se zajímavou cílovou skupinou
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje, podílení se na rozvoji Beztíže
  • pravidelné supervize
  • tarifní platové ohodnocení s možnými odměnami
  • sick days, stravenkový paušál, multisportka a další benefity

V případě zájmu prosím neodpovídejte přes portál, ale zašlete e-mail s předmětem „Výběrové řízení“ na adresu karnikovab@ulita.cz, dále přiložte:

  1. životopis s fotografií
  2. stručný motivační dopis s uvedením preferencí ohledně pracovní pozice a úvazku
  3. telefonní kontakt

Uzávěrka přihlášek je 14. 3. 2024. Výběrové řízení s vybranými uchazeči proběhne skupinově, formou Assessment centra dne 21. 3. 2024 od 9 do 13 h.

Kontaktní osoba: Barbora Kárníková, tel: 777 303 302, E-mail: karnikovab@ulita.cz Beztíže, Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita, Na Balkáně 2866/17a, Praha 3, 130 00

Zasláním požadovaných dokumentů souhlasím se zpracováním osobních údajů ve smyslu Z.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů na dobu nezbytně nutnou, nejdéle na 2 měsíce.

www: http://beztize.cz/