Nebylo nic nalezeno.

Ponton hledá nového ředitele/ředitelku

Ponton působící v Plzni a Příbrami hledá nového ředitele/ředitelku.

Chtěli byste řídit stabilní organizaci, která pomáhá dětem a mladým lidem ze sociálně vyloučeného prostředí tak, aby uměli sami pozitivně ovlivnit svůj život? Máte pár let zkušeností s vedením lidí, sociální prací a dotacemi a granty v ČR? Máte rádi výzvy, naplněné dny a baví vás komunikovat?

Pak vám nabízíme příležitost! Pošlete nám svůj životopis a napište něco o tom, co byste od práce v Pontonu očekával/a, co se vám na Pontonu líbí či nelíbí a v čem vidíte svůj potenciální přínos pro Ponton, jeho zaměstnance i klienty. Nebojte se doptat se na cokoliv, co vás napadne. 

Nabízíme zajímavou a stabilní práci v kolektivu pracovitých lidí, volnou pracovní dobu, možnost seberozvoje i realizace vlastních nápadů a dobré platové ohodnocení kolem 35 až 45 000 hrubého. K tomu 5 týdnů dovolené, možnost pracovat z domova, sick days, svobodu v rozhodování i odpovědnost.

Výběrové řízení bude probíhat průběžně, napište co nejdříve.

Nástup i deálně od 1. 1. 2022, s podmínkou zaškolování před nástupem a podporou po nástupu. Výběrové řízení bude rychlé, důkladné a vícekolové, aby obě strany věděly,
do čeho společně jdou.

Svá CV, dotazy a další texty zasílejte na info@ponton.cz.

Více o Pontonu na www.ponton.cz

Tagy