Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
15 | 02 | 18
Terénní programy Sananim
Terénní pracovnice/Terénní pracovník
Terénní programy SANANIM vyhlašují výběrové řízení na pozici TERÉNNÍ PRACOVNÍK/TERÉNNÍ PRACOVNICE

Požadujeme:
•  ...
15 | 02 | 18
Kontaktní centrum Břeclav
Kontaktní a terénní pracovník
Kontaktní centrum s terénním programem Břeclav přijme sociálního pracovníka na pozici kontaktní a terénní pracovník.

Nabízíme:
-...
09 | 02 | 18
Terénní programy Magdaléna
Kontaktní/terénní pracovník Příbram
Centrum adiktologických služeb Magdaléna Příbram hledá kolegu/kolegyni do adiktologických služeb pro přímou práci s uživateli návykových látek s datem...
09 | 02 | 18
Klub Coolna Znojmo
Nabídka metodického vedení
Nabízím metodického vedení či vzdělávání šité na míru v rámci NZDM (ambulantní a terénní forma) - specifika práce v terénu s dětmi a mládeží či oblast...
09 | 02 | 18
Kontaktní centrum Břeclav
Kontaktní a terénní pracovník
Kontaktní centrum s terénním programem Břeclav přijme pracovníka na pozici kontaktní a terénní pracovník

Nabízíme:
- zázemí velk...
Archiv >
 
 
 
Advertisement
HomeKlubyČlánkyBohemia Energy zůstává partnerem ČAS

Další články klubu

07 | 02 | 18 Verze pro tisk

ČAS

Bohemia Energy zůstává partnerem ČAS

Energetická skupina Bohemia Energy navazuje na již tříletou spolupráci s Českou asociací streetwork a i nadále bude hlavním partnerem unikátní platformy Streetwork online (www.jdidoklubu.cz). Tento projekt, který prostřednictvím internetu pomáhá dětem a mladistvým v ohrožení, podpoří částkou 1 milion korun. Celkově tak již Bohemia Energy věnovala aktivitám České asociace streetwork přes 4,5 milionu korun.

 „V dětech je budoucnost, a proto pomáháme zejména organizacím, které se věnují pomoci dětem a mládeži. Projekt Jdidoklubu.cz je unikátní tím, že dovede oslovit dnešní děti a dospívající v prostředí, které je jim blízké, tedy na internetu. Právě ve virtuálním prostředí tak najdou pomocnou ruku pro své problémy i realizaci vlastních aktivit,“ říká Jiří Písařík, jednatel Bohemia Energy.

Streetwork online (www.jdidoklubu.cz) se zaměřuje na děti a dospívající mládež ohrožené sociálním vyloučením, které z různých důvodů prožívají či mohou prožívat rizikové životní situace a neumějí nebo nechtějí využívat jinou formu odborné pomoci. Vzhledem k tomu, že svůj volný čas tráví většinou u počítače, terénní sociální pracovníci je dovedou snadněji kontaktovat v prostředí internetu. Tato skupina je vystavena vyššímu riziku nebezpečí drogových experimentů, šikany, kriminality, sexuálního zneužívání nebo také kyberšikany.

„Streetwork online je v celoevropském kontextu naprosto ojedinělá sociální služba. Velmi si proto vážíme podpory Bohemia Energy, která nám umožňuje tuto platformu dále rozvíjet a oslovovat větší skupinu dětí i dospívajících,“ dodává Martina Zikmundová, ředitelka České asociace streetwork.

Zájemci na portálu www.jdidoklubu.cz najdou zajímavé články, galerie s fotografiemi a videi, mohou zde hrát hry, zapojit se do diskusních fór. Navíc si prostřednictvím chatu s odborným pracovníkem mohou v bezpečném prostředí popovídat o svých starostech či problémech a získat odbornou pomoc v nelehkých situacích spojených s dospíváním.

O skupině Bohemia Energy:

Bohemia Energy se v oblasti společenské zodpovědnosti zaměřuje především na pomoc a podporu dětí. Kromě České asociace streetwork tak spolupracuje i s organizacemi Život dětem, Černí koně či Pink Crocodile School.

Skupina Bohemia Energy je s více než 1,1 milionem zákazníků a ročním obratem přes 14,68 miliard korun největším uskupením alternativních dodavatelů energií v České republice a na Slovensku. Skupinu tvoří pět společností – lídr skupiny, tradiční český dodavatel Bohemia Energy, společnosti Europe Easy Energy, Comfort Energy, X Energie a největší alternativní dodavatel energií na Slovensku, společnost Slovakia Energy.

KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2018 | portal@streetwork.cz