09 | 01 | 18

Terénní programy Brno

Terénní pracovník

Terénní programy v Brně, Společnost Podané ruce o.p.s., přijmou nové kolegy či kolegyně na pozici: terénní sociální pracovnice/pracovník

Požadujeme:
- věk minimálně 21 let
- vzdělání dle Zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. (obory sociální pracovník, sociální pedagog, pracovník v sociálních službách, odborný pracovník – psycholog, adiktolog), případně započaté vzdělání
- řidičský průkaz skupiny B
- trestní bezúhonnost
- motivaci pro práci s cílovou skupinou
- dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost i schopnost týmové práce
- předchozí dobrovolnická nebo zaměstnanecká praxe v drogových či jiných sociálních službách výhodou

Pracovní náplň:
Sociální práce s uživateli drog v rámci terénního programu, především s lidmi užívajícími injekčně. Odborné poradenství (sociální, zdravotní a trestněprávní oblast) založené na přístupu Harm Reduction, podpora motivace ke změně rizikového chování, zprostředkování kontaktu s dalšími odbornými zařízeními, aktivní monitoring a vyhledávání potenciálních klientů služby v jejich přirozeném prostředí, práce v centru Brna i v okrajových částech města Brna, včetně okresu Brno-venkov.

Termín nástupu: 1. 2. 2018 (případně po dohodě později)

Místo výkonu práce: Brno

Nabízíme:
- zajímavou práci v mladém profesionálním kolektivu
- plný úvazek (40 hodin týdně)
- předpokládanou mzdu 25.000 Kč hrubého
- zázemí zavedené neziskové organizace
- možnost dalšího vzdělávání v oboru

Další informace:
Zájemci zašlou do 12:00 10. 1. 2018 strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na adresu: stromsikova@podaneruce.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční 12.1.2018. Výběrové řízení vyřizuje Mgr. Alžběta Stromšíková. Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

S osobními údaji uvedenými v životopise bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Zasláním životopisu uchazeč dává souhlas se zpracováním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení a jejich uchováváním v databázi vhodných zájemců o případná volná pracovní místa v SPR po dobu dvou let. Pro bližší informace kontaktujte e-mail stromsikova@podaneruce.cz.