Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.zprávičky
03 | 11 | 17
Pozvánka na Národní setkání proti chudobě a soc. vyloučení

Evropská síť proti chudobě a sociálnímu vyloučení v České republice, jíž je ČAS členem, Vás srdečně zve na Národní setkání proti chudobě a sociálnímu vyloučení. Více informací naleznete ZDE.

Archiv >
 
 
.inzerce
13 | 11 | 17
ČAS
Koordinátor/ka velké oborové konference ČAS
Česká asociace streetwork vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovníka pro přípravu oborové konference, kterou bude ČAS realizovat 21. –...
16 | 11 | 17
YMCA Praha - NZDM Sibiř
Vedoucí NZDM Sibiř
Název pracovní pozice: Vedoucí Nízkoprahového klubu pro děti a mládež
Místo výkonu práce: NZDM Sibiř (Votice)

Popis pracovní n...
16 | 11 | 17
Nízkoprahový klub Jahoda
JAHODA, o.p.s. - MANAŽER/KA SOCIÁLNÍCH SLUŽEB
Pracovní náplň:
•    samostatné vedení jednotlivých sociálních služeb
•    vedení týmu, personalistika,...
08 | 11 | 17
StreetWork.cz
Rozšíření supervizní skupiny "Vrtule"
Supervizní skupina „Vrtule“ ráda přijme mezi sebe 2-3 nové členy, kteří pracují v nízkoprahových službách a mají zájem supervizně pracovat...
08 | 11 | 17
NZDM Klub Bunkr, Třinec
Soc. pracovník (-ice)
Nestátní nezisková organizace Bunkr, o. p. s. hledá kolegu/yni do týmu na pozici Sociální pracovník/ce v  nízkoprahovém zařízení pro děti a mlád...
Archiv >
 
 
 
Advertisement
HomeKlubyČlánkyČASovaná bota tiká. Koho nominujete vy?

Další články klubu

17 | 02 | 17 Verze pro tisk

ČAS

ČASovaná bota tiká. Koho nominujete vy?

Období února až března je již tradičně provázáno s určitou dávkou oborového napětí a zvědavého očekávání. Pracovníci nízkoprahových sociálních služeb napříč cílovými skupinami totiž v tuto dobu ze svého středu vybírají ty kolegy a kolegyně, kteří si podle nich zaslouží zvláštní uznání za svoji práci a přínos – jak pro klienty, tak i pro obor.

Máte ve svém okolí pracovníka či tým, který by měl být oceněný? Chcete veřejně vyzdvihnout jeho práci? Ať už každodenně vyráží za klienty do ulic velkoměsta, nebo službu přináší na venkov za těmi, kdo ji potřebují, dejte jim najevo, že dělají službu dobře, a že to vidíte!

Příjem nominací zahájen. Především jde o vyjádření uznání lidem, kteří pracují v první linii.

Dneškem Česká asociace streetwork zahajuje přijímání návrhů na Výroční cenu ČASovaná bota 2016 za přínos v oblasti nízkoprahových sociálních služeb. Výroční cena aneb ČASovaná bota je především vyjádřením uznání lidem, kteří obětavě a za málo peněz pracují v první linii. Jde o ocenění za dobrou práci a dosažené výsledky v oblasti nízkoprahových sociálních služeb. Již tradičně tuto cenu vyhlašuje a uděluje Česká asociace streetwork. Exkluzivním partnerem ceny pro Tým roku je letos opět společnost Bohemia Energy, která je zároveň hlavním partnerem portálu jdidoklubu.cz

Ještě cennější cena

Letos bude mít ČAS už 20 let, takže výroční cena bude mít obzvlášť "cenu", i když její historie je mladší, ale zase ne o tolik.“ Říká Martina Zimmermannová, finanční manažerka a odborná pracovnice České asociace streetwork. „Myslím, že návrhů bude letos dost!“ odhaduje optimisticky ředitelka ČAS, Martina Zikmundová.

PŘIJÍMÁNÍ NOMINACÍ DO 21. 3. 2017!!! 4. 4. 2017

Nečekejte, koho nominují druzí – staňte se tím, kdo aktivně utváří historii i současnou tvář oboru! Nominujte své kolegy na ČASovanou botu 2016!

Všechny informace naleznete na stránkách České asociace streetwork: www.streetwork.cz/vyrocni_cena.

 Cena je udělována ve čtyřech kategoriích - Osobnost roku (streetworker, kontaktní pracovník NZDM, kontaktní pracovník K-centra, vedoucí zařízení, odborník pracující na metodice, atd.) - formulář ke stažení; Tým roku - Cena Bohemia Energy (pro zařízení provozující konkrétní nízkoprahovou sociální službu - terénní program, NZDM, K-centrum, jiné) - formulář ke stažení. Další kategorií je Skokan roku (pracovník nebo zařízení, který resp. které v oboru působí méně než dva roky) - formulář ke stažení. Čtvrtou kategorií je Cena Správní rady za mimořádný počin. Cena může či nemusí být udělena. Návrhy na tuto cenu můžete zasílat na e-mail Správní rady ČAS sr@streetwork.cz.

Důvodem k udělení ceny je významný počin v praxi (tj. konkrétní kvalitně realizovaný projekt či záslužný čin) a významný přínos v oboru (tj. dlouhodobou práci v oblasti s konkrétními pozitivními výstupy ve vztahu k přímým klientům, v oblasti metodiky, vzdělávání, iniciace spolupráce atd.).

Navrhovatelem či navrženým může být kterákoliv fyzická osoba nebo kolektiv osob (pracovníci zařízení). Návrhy přijímáme výhradně na emailu portal@streetwork.cz do 21. 3. 2017 4. 4. 2017. Jak někoho navrhnout na cenu zjistíte, když se seznámíte s přesným zněním pravidel (ke stažení zde). Návrhy budou poté zveřejněny na portálu. O nominovaných ve třech kategoriích rozhodne e-mailové hlasování (dále viz Pravidla), kterého se mohou zúčastnit všichni pracovníci nízkoprahových sociálních služeb. Ze tří nominovaných ve všech třech kategoriích určí vítěze Rada ceny.

Rada ceny se sejde v dubnu ve složení: Vítěz kategorie individuální pracovník ročníku 2015, Zástupce vítěze kategorie zařízení ročníku 2015, Zástupce partnera Ceny Časovaná bota 2016 – společnosti Bohemia Energy, Zástupce Správní rady České asociace streetwork a zástupce Kanceláře ČAS. Výsledky a ceny budou vyhlášeny, respektive slavnostně předány v dubnu či květnu 2017. Přesné datum a místo bude upřesněno.

ČASované botyHarmonogram pro letošní rok:

  • únor 2017 – vyhlášení, začínáme přijímat návrhy
  • 21. 3. 2017 4. 4. 2017 – ukončení přijímání návrhů
  • 22. 3. 2017 5. 4. 2017 – začíná hlasování na portálu
  • 17. 4. 2017 1. 5. 2017 – konec hlasování
  • 19. 4. 2017 3. 5. 2017 – vyhlášení nominací 3+3+3, tisková zpráva
  • začátek květena 2017 – Rada rozhodne o vítězích
  • 24. 5. 2017 – vyhlášení vítězů a slavnostní předání Ceny

Ke stažení/odkazy:

 

 

KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2017 | portal@streetwork.cz