Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
18 | 01 | 18
Centrum terénních programů
Terénní pracovník
SEMIRAMIS z.ú., Centrum terénních programů Středočeského kraje vypisuje výběrové řízení na pozici: KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/CE V TERÉNU

Úva...
18 | 01 | 18
Centrum terénních programů
Terénní pracovník
Laxus z.ú., Centrum terénních programů Královéhradeckého kraje vypisuje výběrové řízení na pozici: KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/CE V TERÉNU

Úv...
18 | 01 | 18
N klub
Pracovník/pracovnice NZDM
SEMIRAMIS z.ú. Nízkoprahový klub pro děti a mládež N klub vypisuje výběrové řízení na pozici: Pracovník/pracovnice NZDM

Úvazek: 1
18 | 01 | 18
StreetWork.cz
Sociální pracovník NK Díra Svitavy
Bonanza, z.ú. (http://www.osbonanza.cz/) vypisuje výběrové řízení na pozici sociálního pracovníka v nízkoprahovém klubu Díra - pobočka Svitavy.
18 | 01 | 18
StreetWork.cz
Sociální pracovník
NÍZKOPRAHOVÝ KLUB BAN! HAVLÍČKŮV BROD HLEDÁ POSILU DO SVÉHO TÝMU!!!

Bavila by Vás smysluplná práce s mladými lidmi a možnost na sobě ne...
14 | 12 | 17
ČAS
PR pracovník/ce ČAS
Česká asociace streetwork vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovníka/ce public relation.

Náplň pozice:
- plánování, příprav...
Archiv >
 
 
 
Advertisement
HomeKlubyFotogalerieTurné pro nízkoprahy uchvátilo Pardubice a Havlíčk...

01 | 11 | 06 Verze pro tisk

ČAS

Turné pro nízkoprahy uchvátilo Pardubice a Havlíčkův Brod

Tři sestry, Vypsaná fixa, Wohnout a Jaroslav Uhlíř mají za sebou dva koncerty v rámci Turné pro nízkoprahy. Kdo přišel minulý pátek a sobotu do haly v Pradubicích, respektive do kulturáku v Havlíčkově Brodě, nelitoval. Možná snad jediné věci, že vše nebylo ještě delší a vystoupení jednotlivých kapel se muselo vejít do jedné hodiny. Kapely hrály s velkým nadšením. Fixa navíc v Pardubicích před domácím publikem. Naprostým zjevením bylo vystoupení Jaroslava Uhlíře.

 Tři sestry    Tři sestry  Pardubice 27. 10. 2006
 Vypsaná fixa  Vypsaná fixa  Vypsaná fixa  Wohnout

Hlavnímu pelotonu předskakovala místní kapela, která vzešla právě z nízkoprahového klubu. V prvním případě šlo o chrudimsku partičku Cigarette Princess z klubu Agora, v Brodě se předvedla hardcorová banda Hatred z klubu Vrakbar v Jihlavě. Koncerty moderoval Pavel Anděl. V přestavbách pořadatelé pouštěli spoty nízkoprahových klubů, které působí v okolních městech. Diváci si navíc mohli prohlédnout stánky klubů a dozvědět se o klubech víc. To je totiž hlavní důvod, proč se Turné koná. Vlastně, ty důvody jsou celkem tři: ještě zábava a skvělá hudba.

Jak už jsem nakousnul, koncerty měli své předskokany, po kterých měl vystoupit dle plánu Jaroslav Uhlíř. To bylo pro mě osobně spojeno s největším očekáváním. Jak přijme publikum po hardcoru písničky u piána? Neskutečně! Byla to bomba. Od prvního songu až do konce protančené a prozpívané vystoupení, které mělo neuvěřitelnou náladu a bylo právě tou zábavou. Všichni zkrátka písničky pana Ulhíře známe a mně překvapilo, jak moc.

  Plakát Turné pro nízkoprahy - Opava  Jaroslav Uhlíř
 Wohnout
 Wohnout  Wohnout Vypsaná fixa
 Vypsaná fixa  Vypsaná fixa  Tři sestry  Tři sestry  Tři sestry  Turné pro nízkoprahy

Po tomhle zázraku do lidí vlítli Wohnouti (v Brodě si to s Fixou prohodili) a rockové hody začaly. A kdo by si snad myslel, že nepřijeli nejlepší tanečníci na světe Duo Egon, ten by se spletl. Následovala Vypsaná fixa a její energetický nášup. Byla to Krása nesmírná a tak byli všichni Bestiálně šťastní. Přestavby nezdržovaly, takže Tři sestry mohly kovat dokud bylo publikum žhavé. Hodinka utekla jako nic a přišlo velké finále. Společné vystoupení Sester a ostatních hudebníků s Jaroslavem Uhlířem. V Havlíčkově Brodě diváci nečekali na dramaturgický záměr a Jaroslava Uhlíře vytleskali na scénu sami.

Co dodat? Zbývá ještě koncet v Opavě, takže neváhejte a přijďte nebo přijeďte. Stojí to vážně za to. Tři Sestry, Wohnout, Vypsaná fixa, Jaroslav Uhlíř, nízkoprahová skupina (v Opavě Autopilot) a pořadatelé Česká asociace streetwork a Krakonošovo s hlavním partnerem Nadací Vodafone ČR a partnery Nadací rozvoje občanské společnosti a Nadací VIA pro vás připravili vážné skvělý večer. Takže v pátek 3. listopadu v 18 hodin ve Víceúčelové hale v Opavě čau!

foto: David Weber ČAS

Vše o Turné pro nízkoprahy, včetně informací o předprodejích, najdete zde.

--jk--


KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2018 | portal@streetwork.cz