Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních

.inzerce
23 | 10 | 14
Ambrela
Sociální pracovník
Hledáme speciálního pedagoga nebo sociálního pracovníka pro sociální službu Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež

Náplň práce:
Ambrela
Sociální pracovník SAS a TP
Speciální pedagog, sociální pracovník pro Socialně aktivizačni službu pro rodiny s dětmi a Terénní programy (1,0 úvazek)

Náplň práce:...
21 | 10 | 14
Kontaktní centrum Mladá Boleslav
K-centrum Mladá Boleslav hledá pracovníka
K-centrum Mladá Boleslav Semiramis o. s. vypisuje výběrové řízení na pozici Kontaktní a sociální pracovník/pracovnice. Jde o práci na plný pracovní úv...
20 | 10 | 14
NZDM Klub Bunkr, Nový Jičín
Pracovník/ce v sociálních službách
Nestátní nezisková organizace Bunkr, o. p. s. vypisuje výběrové řízení na pozici Pracovník/ce v sociálních službách v  nízkoprahovém zařízení pro...
Archiv >

HomeKlubyInzerceVýkonný/á ředitel/ka

26 | 07 | 12 Verze pro tisk

Český západ

Výkonný/á ředitel/ka

Občanské sdružení Český západ se sídlem v Dobré Vodě u Toužimi vypisuje výběrové řízení na pozici výkonný/á ředitel/ka.

Posláním organizace je budovat na území Toužimska (a Tepelska) občanskou společnost, v níž nedochází k sociálnímu vyloučení, projevům xenofobie, rasové nesnášenlivosti, a ve které mají občané zájem na řešení věcí vlastních i veřejných.

Členové občanského sdružení respektují křesťanské hodnoty, které stály na počátku vzniku sdružení, a věří v krásu a důstojnost každého člověka. Jsou si vědomi, že jejich práce musí podporovat nejen jednotlivce, ale také celou komunitu, která v sobě skrývá velkou tvořivou sílu. Český západ nechce dělat práci za druhé, ale naopak chce svým klientům umožnit, aby si problémy řešili svépomocí.

Požadujeme:

  • ztotožnění se s posláním a cíli Českého západu,
  • zkušenosti s vedením jednotlivců, týmu, organizace,
  • zkušenosti z práce v neziskovém sektoru,
  • orientace v ekonomickém a projektovém řízení,
  • orientace v poskytování sociálních služeb a komunitní práci,
  • zkušenost z přímé práce s klienty,
  • schopnost zastupovat organizaci, její poslání a hájit zájmy klientů navenek,
  • porozumění potřebám naší cílové skupiny,
  • schopnost podporovat týmovou práci a řešit konflikty,
  • VŠ nebo VOŠ vzdělání (nejlépe) v humanitním oboru,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • možnost vést organizaci, která působí v sociálně vyloučených lokalitách více než deset let,
  • možnost spolupracovat v rozmanitém týmu,
  • možnost spolupracovat se zajímavými partnery,
  • otevřenost zajímavým nápadům a inovacím,
  • možnost dalšího vzdělávání,
  • hrubou mzdu 23 000 Kč,
  • hlavní pracovní poměr s nástupem září, říjen 2012.

Výběrové řízení

V případě zájmu zašlete níže uvedené podklady k I. kolu výběrového řízení na e-mailovou adresu jana.kosova@cesky-zapad.cz, nebo poštovní adresu Český západ o.s., Dobrá Voda 8, 364 01 Toužim, a to do 20. 8. 2012. Jedná se o:

  • strukturovaný životopis,
  • motivační dopis,
  • popis svých zkušeností s vedením týmu,
  • dva kontakty z Vaší profesní dráhy, kde bychom mohli získat reference.

Na základě vyhodnocení I. kola výběrového řízení bude uchazeč vyzván k účasti na II. kole výběrového řízení koncem měsíce srpna či počátkem září 2012 - termín bude upřesněn. Více informací na tel.: 602 663 585.

Více informací o aktivitách sdružení najdete na www.cesky-zapad.cz

KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):
Jméno (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz

.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Vše o členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2014 | portal@streetwork.cz