Česká asociace streetwork o.s. sdružující nízkoprahové sociální služby (ČAS) je profesní organizace zastupující fyzické i právnické osoby působící v oblasti nízkoprahových sociálních služeb.
Advertisement
HomeČlánkyNominace Výroční Ceny ČASovaná Bota

22 | 03 | 12 Verze pro tisk

ČAS

Nominace Výroční Ceny ČASovaná Bota

Výroční cena České asociace streetwork, o.s. a Nadace Vodafone ČR ČASOVANÁ BOTA 2011 za největší přínos v oblasti nízkoprahových sociálních služeb zná své nominované. Vyhlášení, slavnostní předání a tisková konference proběhne ve středu 4. dubna od 10 hodin v Rock Café (Národní 20, Praha 1).

Nominováni na cenu jsou (dle abecedy):

Přijďte zatleskat vašim kolegům! 1) v kategorii cena ČESKÉ ASOCIACE STREETWORK o.s. pro osobnost roku 2011

  • Markéta Lukáčová; vedoucí Drogové programy Kolín; o.s. Prostor; Kolín
  • Michal Zahradník; metodik a kontaktní pracovník; Šance pro Tebe; Chrudim
  • Simona Zatloukalová; koordinátorka nízkoprahových zařízení pro děti a mládež KLÍDEK; o.s. Prostor Pro; Hradec Králové

2) v kategorii cena NADACE VODAFONE ČR pro pracovní tým roku 2011

  • NZDM KLÍDEK; Prostor Pro o.s.; Hradec Králové
  • Rozkoš bez Rizika; Rozkoš bez Rizika o.s.; Praha
  • Nízkoprahový klub Vrakbar; Oblastní charita Jihlava; Jihlava

Za mimořádný přínos pro nízkoprahové programy a terénní sociální práci získá Cenu Správní rady in memoriam Josef Wünsch.

Slavnostní vyhlášení proběhne 4. dubna od 10 hodin v Rock Café (Národní 20, Praha 1). Program zahájí projekce dokumentárního filmu Čekárna na dospělost. Zváni jsou studenti pražských VOŠ. Vlastní slavnostní vyhlašování vítězů a předávání cen začne od 11 hodin. Všichni jste zváni. Přijďte zatleskat vašim kolegům!

O nominacích rozhodovalo e-mailové hlasování pracovníků nízkoprahových sociálních služeb, kteří vybírali z celkem 32 došlých návrhů pro 18 osobností a 9 zařízení. Do hlasování se zapojilo 169 lidí, kteří celkem rozdali mezi návrhy 1 328 bodů. O vítězích rozhodne Rada ceny.

ČASované botyCeny pro nominované jsou prakticky stejné, jako v minulém loňském ročníku. Tedy skvělé! Vítěz hlavní kategorie Tým roku, získá od Nadace Vodafone ČR 30 tisíc Kč. Týmy na „druhém a třetím“ místě pak po 10 tisících Kč. Nominovaní v kategorii Osobnost roku se mohou těšit na věcné dary.

Cena je udělována ve třech kategoriích - individuální pracovník (streetworker, kontaktní pracovník NZDM, kontaktní pracovník K-centra, vedoucí zařízení, odborník pracující na metodice, atd.); zařízení (zařízení provozující konkrétní nízkoprahovou sociální službu - terénní program, NZDM, K-centrum, jiné). O držiteli Ceny Správní rady ČAS již rozhodla Správní rada s předstihem.

Důvodem k udělení ceny je významný počin v praxi (tj. konkrétní kvalitně realizovaný projekt či záslužný čin) a významný přínos v oboru (tj. dlouhodobou práci v oblasti s konkrétními pozitivními výstupy ve vztahu k přímým klientům, v oblasti metodiky, vzdělávání, iniciace spolupráce atd.).

Všem, kteří nám poslali své návrhy na nominace MOC děkujeme. Určitě jste tím udělali navrženým kolegům a kolegyním radost a to je to nejdůležitější! Děkujeme i vám, kteří jste hlasovali.

Česká asociace streetwork, o.s.


KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Asociace .Vzdělávání .Supervize .Metodika .Vše o členství v ČAS .Výroční cena .Kontakty .English
.StreetWork.cz .Partneři .Fórum TP .Evropské projekty .Projekt Streetwork pro děti a mládež | ČAS © 2006 - 2018 | portal@streetwork.cz