Česká asociace streetwork o.s. sdružující nízkoprahové sociální služby (ČAS) je profesní organizace zastupující fyzické i právnické osoby působící v oblasti nízkoprahových sociálních služeb.
Advertisement
HomeČlánkyPošlete nám své nápady

06 | 05 | 11 Verze pro tisk

ČAS

Pošlete nám své nápady

Česká asociace streetwork v rámci projektu „Podpora sdílení dobré praxe v terénních a nízkoprahových kontaktních službách ve vybraných zemích EU“ financovaného Operačním programem Lidské zdroje a zaměstnanost Evropského sociálního fondu pořádá dvoudenní celostátní oborovou konferenci s mezinárodní účastí „Terénní a nízkoprahové programy 2011 - kvalita a dobrá praxe“ pro pracovníky v nízkoprahových sociálních službách (především TP, NZDM a KC).

Konference se uskuteční v Praze 31. října a 1. listopadu 2011.

Plha se hlásí. Přihlašte i vy své téma! (foto: csfd.cz)Centrum pro kvalitu a standardy v sociálních službách (CEKAS) při NVF, o.p.s. bylo Českou asociací streetwork vybráno jako organizátor konference, proto se jeho pracovníci budou na vás v následujících měsících obracet s organizačními záležitostmi.

AKTUÁLNÍ TÉMATA PRO KONFERENCI

Pořadatelé považují za důležité, aby na konferenci byla prezentována témata, která jsou pro pracovníky nízkoprahových sociálních služeb aktuální, zajímavá a užitečná. Z tohoto důvodu se na Vás obracíme s nabídkou aktivně přispět k vytvoření programu konference. Uvažte prosím, s jakým tématem či tématy byste se na konferenci rádi potkali a pošlete nám své nápady do 20. května ve formě vyplněné v příloze uvedené tabulky na adresu: zahradnikova@nvf.cz (POZOR! POUZE na tuto adresu!).

Témata, která budou zastoupena nejčastěji, budou zařazena na program konference.

Vyhlášení konference a sběr přihlášek proběhne od 1. června 2011.

Předem děkujeme za spolupráci,

Irena Tomešová a Martina Zahradníková
CEKAS

 

KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Asociace .Vzdělávání .Supervize .Metodika .Vše o členství v ČAS .Výroční cena .Kontakty .English
.StreetWork.cz .Partneři .Fórum TP .Evropské projekty .Projekt Streetwork pro děti a mládež | ČAS © 2006 - 2018 | portal@streetwork.cz