Česká asociace streetwork o.s. sdružující nízkoprahové sociální služby (ČAS) je profesní organizace zastupující fyzické i právnické osoby působící v oblasti nízkoprahových sociálních služeb.
Advertisement
HomeČlánkyČAS vyškolil supervizory!

01 | 08 | 07 Verze pro tisk

ČAS

ČAS vyškolil supervizory!

Na konci června ukončilo po téměř roce a půl 21 nových supervizorů kurz Případová a týmová supervize v sociálních službách.

Tento vzdělávací program byl součástí projektů "Systém vzdělávání pro pracovníky a odborníky v nízkoprahových zařízeních pro děti a mládež a streetwork", které jsou spolufinancovány Evropským sociálním fondem, státním rozpočtem ČR a rozpočtem Hl. m. Prahy v rámci programů JPD3 a OPRLZ.

Supervizoři ČAS tímto vzděláváním reagoval na nedostatek kvalifikovaných supervizorů právě pro oblast nízkoprahově orientované sociální práce. Odborným garantem vzdělávání byl Petr Klíma, spolu s ním v kurzu lektorovali Danuše Struková, Přemysl Suchomel a Milan Kinkor. Jako lektoři peer skupin byli do projektu zapojeni Jiří Staníček, Iva Zezulová-Matějčková, Michal Zahradník a Petr Neumann.

Připravujeme rejstřík nových supervizorů s kontakty a bližšími informacemi. Tedy, budete-li hledat vhodného supervizora, na stránkách ČAS bude možnost si vybrat. Zatím zde můžeme zveřejnit jména čerstvých pro supervizi nadšených absolventů, kterým tímto gratulujeme:

Babická Regina, Gregorová Renata, Herzog Aleš, Holišová Kotová Helena, Horáková Simona, Kinclová Eva, Koldinská Jindra, Lukáčová Markéta, Matula Pavel, Müllerová Pavlína, Plaček Pavel, Racek Jindřich, Rádl Tomáš, Růžičková Věra, Stibalová Kateřina, Šíp Jan, Štorek Milan, Valnoha Jiří, Zahradník Michal, Zikmundová Martina, Zimmermannová Martina

KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Asociace .Vzdělávání .Supervize .Metodika .Vše o členství v ČAS .Výroční cena .Kontakty .English
.StreetWork.cz .Partneři .Fórum TP .Evropské projekty .Projekt Streetwork pro děti a mládež | ČAS © 2006 - 2018 | portal@streetwork.cz