Zavřít

Nebylo nic nalezeno.

Hledáme nového kolegu do NZDM Pacific

12. 4. 2019
Přijďte mezi nás! V Pacificu najdete přátelský pracovní tým, příjemné zázemí, smysluplnou práci a jedinečnou příležitost k vlastnímu rozvoji...

Náplň práce:

  • kontaktní a sociálně pedagogická činnost s dětmi a mládeží ve věku 6 - 18 let
  • poskytování poradenství klientům a jejich další individuální podpora
  • příprava a vedení skupinových aktivit v klubu a akcí mimo klub
  • vedení dokumentace související s poskytováním služeb klientům

Požadujeme:

  • VOŠ nebo VŠ vzdělání podle kvalifikačních požadavků dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách nebo studium takového oboru, případně kvalifikace odpovídající pozici pracovník v sociálních službách; zájemci, který by prokázal výborné předpoklady pro tuto práci a kvalifikaci by neměl, bychom ji umožnili získat
  • věk minimálně 22 let
  • trestní bezúhonnost a dobrý zdravotní stav
  • kvalitní písemný projev a znalost práce na PC
  • motivaci a vhodné osobnostní předpoklady pro práci s dětmi a dospívajícími - např. porozumění jejich potřebám, respekt k jejich individualitě, kreativitu, komunikační a organizační schopnosti; dále konstruktivní přístup k řešení problémů, schopnost týmové i samostatné práce, sebereflexe, zodpovědnost
  • praxe se sociálně znevýhodněnými dětmi a dospívajícími vítána, ale není nezbytnou podmínkou (novému kolegovi poskytneme dostatečnou podporu při zaškolování)

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 0,5 tzn. 20 hod. týdně
  • měsíční mzdu za 1,0 úvazku ve výši 28 000 Kč (sociální pracovník) nebo 26 000 Kč (pracovník v sociálních službách) - z této částky vychází mzda za 0,5 úvazku
  • různorodou a smysluplnou práci zaměřenou na pomoc dětem a dospívajícím většinou se sociálním znevýhodněním, možnost uplatnění vašich schopností a kreativity
  • práci v přátelském pracovním kolektivu a zkušené organizaci kladoucí důraz na kvalitu poskytovaných služeb
  • podporu při zaškolování, průběžné metodické vedení, bezplatné další vzdělávání a supervizi, knihovnu s odbornou literaturou (tzn. možnost profesního růstu v zavedené organizaci)
  • po zkušební době možnost home office (dílčí část pracovní doby určená k vedení dokumentace)
  • příjemné pracovní zázemí (zcela nově zrekonstruované prostory, objekt obklopený zahradou)
  • dobrá dopravní dostupnost (bezprostřední blízkost stanice metra trasy B Rajská zahrada)
  • smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení (máme zájem o dlouhodobější spolupráci)
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • možnost ohřátí pokrmů v plně vybavené kuchyňce
  • teambuldingové akce na naší roubené chalupě v Lužických horách

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis a motivační dopis. Výběrové řízení je více kolové. K osobnímu pohovoru budou přizváni vybraní uchazeči. Nástup možný ihned.

Další informace poskytne vedoucí klubu Barbora Janurová, DiS. tel. 775 403 270, Adresa: NZDM Pacific, Vlčkova 1067, Praha 14, www.motylek.org