Nebylo nic nalezeno.

Regionální koordinátor NZDM

Zavedený klub hledá nového koordinátora/ku, který/á nás povede, chce být v přímé práci a nezalekne se výzev.

Jsme nízkoprahový program pro děti a mládež Proxima Sociale o.p.s., který na Praze 16 funguje víc jak 10 let, a hledáme nového koordinátora nebo koordinátorku, který/á nás povede, chce být v přímé práci a nezalekne se výzev. Pracujeme s dětmi a mladými lidmi od 9 do 19 let doprovázíme je a poskytujeme individuální podporu.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • přímá práce, naslouchání a doprovázení dětí a mládeže dospíváním, sociální poradenství
  • vedení malého týmu
  • vedení služby (s podporou organizace podílení se na psaní projektů a závěrečných zpráv), plánovací, hodnotící a kontrolní činnost
  • organizace sportovních či kulturních akcí
  • komunikace se spolupracujícími institucemi, ZŠ a SŠ, úřady
  • reprezentace služby a účast na pracovních skupinách

HLEDÁME:

  • člověka se sebereflexí a nadhledem, který umí pracovat s hranicemi,
  • je týmový hráč, ale dokáže na úkolech pracovat i samostatně,
  • umí komunikovat jak s cílovou skupinou mládeže, tak zástupci úřadů a jiných institucí
  • nevadí mu 3x týdně přímá práce v odpoledních a večerních hodinách (cca do 19),
  • umí pracovat s programy MC Office a třeba i něco víc

POŽADUJEME:

  • VŠ / VOŠ vzdělání v oblasti sociální práce
  • znalost zákona 108/2006Sb
  • 2 roky práce s mládeží
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • výhodou zkušenost s vedením malého týmu

CO NABÍZÍME:

  • práci na HPP s úvazkem 1,0, po roce smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost stát se součástí podporujícího, přátelského a neformálního kolektivu
  • propracovaný systém zaučení nováčků, pravidelnou podporu (supervize, intervize, metodická podpora)
  • možnost participace na nových projektech, prostor pro vlastní vize, realizaci nápadů
  • další vzdělávání, účast na kurzech, konferencích, interní vzdělávání
  • zázemí velké progresivní organizace s 25letou tradicí v sociální práci
  • Pracovní benefity: 5 týdnů dovolené, sickdays, studijní volno, možnost home office
  • mzdu 28 000,-

Místo výkonu práce: Praha 16 - Radotín

Předpokládaný nástup: únor 2019, případně dle dohody.

Váš životopis a motivační dopis prosím zašlete do 22. 2. 2019, kontaktní osoba B. Hurtišová - hurtisova@proximasociale.cz

Uchazeče budeme zvát na pohovor postupně. Těšíme se na Vás!

Vyhrazujeme si právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.