Zavřít

Nebylo nic nalezeno.

Vedoucí NZDM

3. 8. 2018
PREVENT 99 z.ú. hledá vedoucího NZDM v Blatné, po uplynutí zkušební lhůty možnost získat SLUŽEBNÍ BYT

Baví Vás práce s dětmi a mládeží? Láká Vás zároveň i vedení malého projektu? Hledáme vedoucí/ho NZDM na 0,6 - 1,0 úvazku (dle dohody)

Místo práce:  NZDM Station 17 PREVENT, Spálená 727, 388 01 Blatná

Náplň práce

  • vedení NZDM v souladu s příslušnou legislativou (zákon č.108/2006 Sb.)
  • řízení týmu pracovníků, zaškolování a metodické vedení
  • zodpovědnost za aktualizaci a tvorbu příslušné provozní dokumentace (operační manuál, databáze výkonů aj.)
  • tvorba projektových žádostí a zpráv o jejich realizaci
  • spolupráce s institucemi a organizacemi pracujícími se stejnou cílovou skupinou
  • výkon přímé sociální práce s dětmi a mladými dospělými v nepříznivých životních situacích

Požadujeme

  • min. VOŠ v oboru sociální práce aj. – sociální pracovník dle zákona č.108/2006 Sb.
  • trestní bezúhonnost
  • orientaci v problematice práce s ohroženými dětmi a mládeží
  • minimálně 3 roky praxe s výše uvedenou cílovou skupinou
  • ideálně započatý dlouhodobý terapeutický výcvik
  • ochotu pracovat v odpoledních a podvečerních hodinách
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • práci ve stabilní, zavedené a neustále se rozvíjející organizaci
  • metodickou podporu z NZDM ve Strakonicích
  • možnost dalšího profesního růstu a rozvoje (organizací hrazené vzdělávání)
  • prostor pro uplatnění vlastních nápadů, vizí rozvoje služby
  • práci pod týmovou supervizí
  • 5 týdnů dovolené
  • po uplynutí zkušební lhůty služební (městský) byt

Strukturovaný životopis, motivační dopis a případné dotazy zasílejte do 15. 8. 2018 na email: harant@prevent99.cz

Kontakt: Mgr. Tomáš Harant, tel. 727 885 787